2011. szeptember 23., péntek 08:52

Információk

A tanári mesterképzési szak záróvizsgájának beosztása

 

Angoltanári szakképzettségi terület
1. sz. bizottság

2012. január 14. (szombat) 10:00

(hallgatói felkészülés 9:30-tól)

O épület fszt. 1. terem

Bizottsági elnök Dr. Poór Zoltán központvezető egyetemi docens (szakvezető - angoltanári szakképzettségi terület)
Bizottsági tagok

Bognárné dr. Kocsis Judit tanársegéd (tanárképzési modul)

Benczur Kata doktorandusz-gyakornok (jegyzőkönyvvezető)

Balázs Árpádné (Hajnalka) (a közoktatás képviseletében)

2. sz. bizottság

2012. január 14. (szombat) 10:00

(hallgatói felkészülés 9_30-tól)

O épület fszt. 2. terem

Bizottsági elnök Dr. Hortobágyi Ildikó egyetemi docens (angoltanári szakképzettségi terület)
Bizottsági tagok

Dr. Fábián Gyöngyi adjunktus (tanárképzős modul)

Korbel Péter tanársegéd (jegyezőkönyvvezető)

Bencze Andrea (a közoktatás képviseletében)

Ember- és társadalom műveltségterületi tanári szakképzettségi terület
 
 
3. sz. bizottság

2012. január 14. (szombat) 10:00

(hallgatói felkészülés 9:30-tól)

O épület fszt. 4. terem

Bizottsági elnök Dr. habil. Horváth H. Attila egyetemi docens (tanárképzési modul)
Bizottsági tagok

Dr. habil. Géczi János tanszékvezető egyetemi docens (szakképzettségi területi felelős)

Bánlaki Ildikó (ember és társadalom műveltségterület és a közoktatás képviselete)

Tóth-Márhoffer Márta tanársegéd (jegyzőkönyvvezető)

5. sz. bizottság

2012. január 14. (szombat) 10:00

(hallgatói felkészülés 9:30-tól)

O épület fszt. 5. sz. terem

Bizottsági elnök Dr. Zsolnai Józsefné dr. Mátyási Mária intézetigazgató egyetemi docens (szakképzettségi terület)
Bizottsági tagok

Paksi László tanársegéd (tanárképzési modul - jegyzőkönyvvezető)

Busch Noémi (a közoktatás képviselője)

Magyartanári szakképzettségi terület
 
 
6. sz. bizottság

2012. január 14. (szombat) 10:30

(hallgatói felkészülés 10:00-tól)

O épület fszt. 5. sz. terem

Bizottsági elnök Dr. Zsolnai Józsefné dr. Mátyási Mária intézetigazgató egyetemi docens (magyartanári szakképzettségi terület)
Bizottsági tagok

Paksi László tanársegéd (tanárképzési modul - jegyzőkönyvvezető)

Busch Noémi (a közoktatás képviselője)

Némettanári és pedagógiatanári szakképzettségi terület
7. sz. bizottság

2012. január 14. (szombat) 10:00

(hallgatói felkészülés 9:30-tól)

O épület fszt. 6. sz. terem

Bizottsági elnök Dr. Szilágyi-Kósa Anikó egyetemi docens (némettanári szakképzettségi terület)
Bizottsági tagok

Langerné dr. Buchwald Judit tanársegéd (tanárképzős és pedagógiatanári modul - jegyzőkönyvvezető)

Révhelyi Krisztina (a közoktatás képviselője)

8. sz. bizottság

2012. január 14. (szombat) 11:00

(hallgatói felkészülés 10:30-tól)

O épület fszt. 6. sz. terem

Bizottsági elnök Dr. Szilágyi-Kósa Anikó egyetemi docens (némettanári szakképzettségi terület)
Bizottsági tagok Langerné dr. Buchwald Judit tanársegéd (tanárképzős és pedagógiatanári modul - jegyzőkönyvvezető)

Révhelyi Krisztina (a közoktatás képviselője)

Angoltanári szakképzettségi terület
9. sz. bizottság

2012. január 21. (szombat) 10:00

(hallgatói felkészülés 9:30-tól)

O épület fszt. 1. sz. terem

Bizottsági elnök Némethné dr. Hock Ildikó egyetemi docens (angoltanári szakképzettségi terület)
Bizottsági tagok

Dr. Fábián Gyöngyi adjunktus (tanárképzős modul)

Vadnay Marianna vezetőtanár (jegyzőkönyvvezető)

Kovácsné Fodor Veronika (a közoktatás képviseletében)

Informatikatanári szakképzettségi terület
10. sz. bizottság

2012. január 21. (szombat) 10:00

(hallgatói felkészülés 9:30-tól)

O épület fszt. 2. sz. terem

Bizottsági elnök Dr. Poór Zoltán központvezető egyetemi docens (szakvezető - tanárképzős modul)
Bizottsági tagok

Lipovits Ágnes mérnöktanár (informatikatanári szakképzettségi terület - jegyzőkönyvvezető)

Künsztler Zoltán (a közoktatás képviseletében)

Pedagógiatanári szakképzettségi terület
11. sz. bizottság

2012. január 21. (szombat) 10:00

(hallgatói felkészülés 9:30-tól)

O épület fszt. 4. sz. terem

Bizottsági elnök Dr. Zsolnai Józsefné dr. Mátyási Mária intézetigazgató egyetemi docens (szakképzettségi területi felelős)
Bizottsági tagok

Langerné dr. Buchwald Judit tanársegéd (pedagógiatanári szakképzettségi terület)

Paksi László tanársegéd (tanárképzési modul - jegyzőkönyvvezető)

Ódor Katalin (a közoktatás képviselője)

12. sz. bizottság

2012. január 21. (szombat) 10:00

(hallgatói felkészülés 9:30-tól)

O épület fszt. 5. sz. terem

Bizottsági elnök Dr. habil. Horváth H. Attila egyetemi docens (tanárképzési modul)
Bizottsági tagok

Bognárné dr. Kocsis Judit tanársegéd (pedagógiatanári szakképzettségi terület)

Tóth-Márhoffer Márta tanársegéd (tanárképzési modul - jegyzőkönyvvezető)

Ódor Katalin (a közoktatás képviselője)

Angoltanári és pedagógiatanári szakképzettségi terület
13. sz. bizottság

2012. január 21. (szombat) 16:00

(hallgatói felkészülés 9:30-tól)

O épület fszt. 2. sz. terem

Bizottságielnök Dr. Poór Zoltán központvezető egyetemi docens (szakvezető - angoltanári szakképzettségi terület)
Bizottsági tagok

Bognárné dr. Kocsis Judit tanársegéd (pedagógiatanári szakképzettségi terület)

Paksi László tanársegéd (tanárképzési modul - jegyzőkönyvvezető)

Csikósné Marton Lívia (a közoktatás képviseletében)

Utoljára frissítve: 2015. október 07., szerda 10:01
Top
Tájékoztatjuk, hogy ez a honlap úgynevezett "sütiket" (cookie) használ. Ha Ön tovább böngészik, azzal hozzájárul, hogy böngészője fogadja ezeket a sütiket. More details…